Електричні регулюючі вентилі Alco Controls

Електричні регулюючі вентилі Alco Controls
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01227071
 
 

Опис Електричні регулюючі вентилі Alco Controls

Термостатичні розширювальні вентилі та механічні регулюючі вентилі з самого початку знайшли застосування в холодильній техніці та системах кондиціювання повітря для регулювання перегріву і масової витрати холодоагенту. Оскільки нові системи вимагають підвищеної енергоефективності, більш точного підтримання температури, розширення діапазону допустимих робочих умов і впровадження нових
функціональних можливостей, наприклад, віддаленого моніторингу та діагностики, електричні регулюючі вентилі стають обов'язковим компонентом системи. Тільки вони дозволяють забезпечити виконання зазначених вище умов. Електричні регулюючі вентилі є тільки виконавчими механізмами. Для роботи в системах їм необхідні датчики, приводи і контролери.

EXM/EXL двонаправлені вентилі, призначені для виробників обладнання, оснащені однополюсним кроковим двигуном. Як правило, вони використовуються в теплових насосах, системах кондиціонування повітря і для прецизійного кондиціонування. EX2 розроблений для регулювання за принципом алгоритму широтноімпульсної модуляції. Він може використовуватися з усіма розповсюдженими холодоагентами (ХВФУ, ДФУ) і в докритичених циклах CO2. Вентилі цього типу, як правило, застосовуються в холодильній техніці. Типовий приклад використання - торгівельне обладнання.
Вентиль EX2 - це соленоїдний вентиль оснащений дюзой для дроселювання холодоагенту. Він або повністю закритий або відкритий. Один стандартний корпус вентиля може бути використаний для установки 6 змінних дюз, що забезпечує 7 діапазонів продуктивності.
EX4/EX5/EX6/EX7/EX8 складаються з двох основних частин: засувки і крокового двигуна. Кроковий двигун розташований відразу за прохідним контактом і з'єднаний безпосередньо з засувкою вентиля. Аналогічно принципу, що застосовується в компресорах, двигун взаємодіє з холодоагентом і маслом, при цьому матеріали аналогічні використовуваним при виготовленні електродвигуна компресора. Корпус двигуна і вентиль виконані з нержавіючої сталі і повністю герметичні за рахунок застосування тільки зварних і паяних з'єднань, що виключають наявність прокладок. Така конструкція забезпечує чимало технічних переваг, такі як лінійне пропорційне регулювання масової витрати холодоагента і широкий діапазон продуктивності. Всі електричні регулюючі вентилі моделей EX2 і EX4-8 забезпечують повне закриття прохідного перерізу трубопроводу, що дозволяє обійтися без додаткового соленоїдного вентиля.
CX4/CX5/CX6/CX7 - ці регулюючі вентилі високого тиску приводяться в дію кроковим двигуном. Вони призначені для точного регулювання масової витрати холодоагенту R744 (CO2) в системах кондиціонування повітря, холодильної техніки і теплових насосах. Ці регулюючі вентилі можуть використовуватися в якості розширювальних вентилів високого тиску, для впорскування рідини або як байпасні вентилів.
 
 

Контакти

ХолодТехСервіс
(основний офіс)

08132, Україна, Київська, Вишневе, вул. Промислова, будинок 5-В, офіс 7
  • +38 (044) 503-39-XX

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги