Спліт-системи Lessar
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01226891
 
 

Опис Спліт-системи Lessar

Техніка, вироблена фірмою Lessar, відрізняється перевіреною високою якістю і відповідає побажанням усіх соціальних груп своїх клієнтів. Обладнання для кондиціонування цієї марки класифікується за типом призначення - Lessar Prof - промислові системи кондиціювання, Lessar Home - побутові системи і Lessar Business - напівпромислові. Тому незалежно від мети купівлі свою модель тут зможе знайти кожен замовник.
Спліт-системи сьогодні набирають популярність навіть там, де ще вчора про них ніхто не чув, тому Lessar намагається йти в ногу з часом. Заводи Lessar оснащені сучасними автоматизованими лініями збірки, в процесі виробництва використовуються найсучасніші технології.
Пріоритетом компанії Lessar були і залишаються інженерно-дослідницькі розробки. Питання якості завжди важливіша за кількість. Тому в дослідницьких центрах, розташованих на кожному заводі, знаходять практичне застосування всі нововведення у сфері вентиляції та кондиціонування.
Кожен апарат, випущений Lessar, укладає в собі надійність, багатофункціональність і відмінну якість вся продукція перед виходом з заводу проходить багаторівневий контроль.
 
 

Контакти

ХолодТехСервіс
(основний офіс)

08132, Україна, Київська, Вишневе, вул. Промислова, будинок 5-В, офіс 7
  • +38 (044) 503-39-XX

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги