Як не крути, а без холодильних камер у магазинах та супермаркетах не обійтися. Продукти вимагають холоду, щоб почувати себе комфортно довгий термін. М’ясо, молочна продукція, овочі та фрукти довго не пролежать у теплому приміщенні, швидко втратять товарний вигляд і підуть в смітник.

Тому у кожного власника магазину і з’являється необхідність змайструвати холодильну камеру з оптимальними термічними умовами для довготривалого зберігання продукції. А тут без професійної команди спеціалістів не обійтися. Потрібні проектувальники, будівельники, монтажники, які змогли б на вищому рівні виконати всі необхідні завдання. Адже лише якісно виготовлена камера зможе принести бажаний результат.

Отже, час звернутися в «ХолодТехСервіс» - компанію, яка знає, як ніхто інший, як швидко та майстерно здійснити весь комплекс робіт. Чудова команда спеціалістів, досвідчених, відповідальних, здивує кожного замовника своїм професіоналізмом.

Ми виготовляємо холодильні камери для магазинів, враховуючи всі побажання замовника. Створюємо овочесховища, фруктосховища, установки для зберігання квіткової продукції, лікарських препаратів.

В якості теплоізоляції ми використовуємо сендвіч-панелі. Обґрунтуємо свій вибір. Здійснювати монтаж камер за допомогою цих матеріалів – це наче складати конструктор для дорослих: просто та дуже швидко. Можна обійтися без спеціального обладнання та й навіть без особливих зусиль. В результаті – терміни будівництва скорочуються, а витрати на всі процеси зменшуються.

Виходячи з досвіду експлуатації холодильних камер, побудованих з використанням сендвіч-панелей, можна назвати ще дві переваги. Це довговічність конструкцій, адже термін експлуатації таких будівель складає приблизно 25 років. А також стійкість до перепадів температур, що дозволяє використовувати таку технологію у різних регіонах країни.

До того ж, сендвіч-панелі є безпечним матеріалом як для природи, так і для людини. Вони – екологічно чисті. Мають чудову теплоізоляцію, стійкі до природної корозії, вогню при загорянні.

Щодо обладнання, ми обираємо лише надійних та перевірених виробників. Мова йде про світових лідерів: Danfoss, Bristol, Bitzer, Mitsubishi Electric, Frascold, Copeland, BOCK, Alfa Laval, Güntner, Küba, Goedhart, Lu-Ve, Luvata, Lessar та ін. Їхні пристрої славляться чудовими експлуатаційними характеристиками: довговічністю, потужністю та безпечністю у використанні.

Холодильні компресори, конденсатори, повітроохолоджувачі, системи кондиціонування повітря вищезгаданих виробників допомагають підтримувати оптимальну температуру повітря в приміщенні та зберігати товарний вигляд продуктів дуже довгі терміни.

Отже, поєднавши надійне обладнання з чудовим досвідом наших спеціалістів, виходять недорогі, але надійні, прості в експлуатації установки.

Ми надаємо послуги по всій Україні: в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Львові. Наші холодильні камери можна побачити у таких супермаркетах, як «Велика Кишеня», «Корона», «Еко», «Ділайт», «Мама Зіна», «Фора», «Перекресток».

Видаємо гарантії на 1 або 2 роки, залежно від обладнання. Гарантуємо чесну вартість та високу якість виконання робіт.

Звертайтесь до нас, ми допоможемо зберегти якість Ваших продуктів в холоді!