В наші дні такі послуги, як проектування, будівництво та монтаж холодильних складів мають неабиякий попит. А все тому, що торгівля продуктами харчування перебуває у бурхливому розвитку і вимагає належного довготривалого зберігання продукції. Підприємства, які реалізують м’ясні, рибні, молочні товари, а також овочі та фрукти, не зможуть повноцінно працювати без складських приміщень з відповідними температурними умовами.

Проектування – чітке формулювання технічного завдання

Це перший та дуже важливий етап у створенні холодильного складу. Адже погодьтесь, що успішно провести будівництво та правильно підібрати обладнання можна лише після ретельного аналізу та розрахунків.

Спочатку розробляють планувальне рішення, яке має на меті визначити розміри споруди, шляхи під’їзду, спосіб прийому та подачі вантажу. Потім збирають інформацію про продукцію, яку планують тут зберігати, розглядають способи її розташування, визначають температурний режим. Без сумніву, враховують протипожежну та екологічну безпеку об’єкта, сейсмічність району, снігове та вітрове навантаження тощо.

На основі всього цього розробляють готовий проект майбутньої будівлі, його архітектуру, а також всю необхідну документацію. На узгодження замовнику готують кілька варіантів будівництва складу з техніко-економічним обґрунтуванням проекту.

Будівництво – зведення фундаменту, покрівлі та підлоги

При будівництві потрібно приділяти особливу увагу якості використовуваних матеріалів. Вони мають бути дозволені до застосування в харчовій промисловості санітарними службами і мати на це відповідні сертифікати.

Фундамент повинен мати таку висоту, яка забезпечила б провітрюване підпілля. Це допоможе уникнути промерзання ґрунту. Підлога в таких складських приміщеннях створюється виходячи з точки зору захисту від промерзання ґрунту. Найчастіше клієнти обирають бетонну підлогу, адже вона витримує великі вагові навантаження та забезпечує необхідну гідроізоляцію. Покрівля має бути світлонепроникна і надійна в плані стійкості до температурного режиму регіону і ваги випадаючих опадів.

У якості теплоізоляції приміщень зазвичай застосовують сендвіч-панелі з наповнювачем з пінополіуретану. Якщо обшити зсередини склад цим матеріалом, то він буде мати виняткові теплоізоляційні властивості. А витрати електроенергії на охолодження будуть значно знижені.

Монтаж – оснащення холодильним обладнанням

При експлуатації холодильного складу неабияку роль відіграє ефективне сучасне обладнання - повітроохолоджувачі, компресори, конденсатори, теплообмінне обладнання, засоби автоматики. Вони забезпечують постійну низьку температуру в приміщенні, дозволяють продовжувати термін зберігання продукції, зберігати свіжість і привабливий вигляд. Тому, важливо обирати надійні, довговічні та потужні і надавати перевагу перевіреним виробникам.

Хто може виконати всі ці роботи швидко та недорого?

Компанія «ХолодТехСервіс» здійснює проектування, будівництво та монтаж холодильних складів будь-якої складності. Маємо команду справжніх професіоналів, які знають як виконати роботу на вищому рівні.

Ми гарантуємо коректний підбір холодильного обладнання, а також вигідну систему знижок, надійне та якісне сервісне обслуговування.

Вартість цих послуг індивідуальна і розраховується в залежності від вимог клієнта, використовуваних матеріалів, категорії будівлі, устаткування та інших факторів.

Переглянути всі наші послуги та зробити замовлення Ви можете, перейшовши за посиланням.

Ми пропонуємо рішення, які забезпечують стабільну роботу бізнесу наших клієнтів і партнерів!